Татуювання зі знаком зодіаку Риби

Татуювання зі знаком зодіаку Риби
Дослідники тату-мистецтва стверджують, що про татуювання знали ще десятки тисяч років тому. Одними з найперших згадок про натільні малюнки були стародавні єгипетські піраміди. Саме там були знайдені безліч мумій, тіла яких були повністю укриті всілякими малюнками. Але історія свідчить, що в пірамідах зберігалися тіла виключно представників вищого світу. Тому по праву можна вважати, що татуювання в давні часи були прикметою знатних людей, з вищого стану. Таких як фараони, наприклад.

Сучасна мода на татуювання була зароджена вже в дев’ятнадцятому столітті. Після появи першої тату машинки, така розкіш, як татуювання була доступна всім, а не тільки багатим і представницьким верствам населення. І по нинішній час, татуювання приваблюють практично кожну людину, по всьому світу. Адже рідко можна зустріти людину, яка хоча б раз в житті не задумалася, а чи не набити собі малюнок. Безліч різноманітних візерунків і малюнків існує на сьогоднішній день. Тому є величезна кількість варіантів, щоб не повторюватися і бути оригінальним.

При всьому цьому, більшість людей хвилюють і цікавлять одні і ті ж питання, проблеми, теми. Наприклад, багато відвідувачів і клієнтів тату салонів відштовхуються в своїх ідеях від тату знака зодіаку. Таким чином, татуювання для конкретної людини стає наділене своїм особливим змістом і значенням. Адже багато хто впевнений, що зодіакальний знак надає на людину і його долю значний вплив. Отже, давайте ж дізнаємося, яке значення має татуювання такого знака як Риби.

Відомо, що абсолютно всі знаки зодіаку своїм корінням і легендами походять з міфів Стародавньої Греції. Якщо говорити саме про походження знака Риби, то історія його походження пов’язана з історією кохання богині Афродіти, яка безпам’ятно закохалася в простого смертного Адоніса.

Як свідчить легенда, Афродіта народилася з морської піни. Вона була настільки прекрасна, що боги вирішили забрати її до себе на Олімп. Прекрасна богиня так сумувала за своїм рідним і батьківщиною, що випросила у Зевса відвідувати землю раз в рік. В одній з таких подорожей вона і познайомилася з Адонісом і вони закохалися без пам’яті один в одного.

Прогулюючись по берегу моря, на закоханих напало чудовисько, яке також було закохано в Афродіту. З волі всемогутнього бога морів Посейдона, пара перетворилася на риб. З його допомогою вони змогли сховатися від чудовиська. А дві риби, що пливуть в різні боки, які при цьому все-таки тримаються разом, і по сьогоднішній день вважаються символом романтичного і загадкового знака зодіаку Риби.

Якщо говорити саме про татуювання, то цьому зодіакальному знаку притаманні більш ніжні, не агресивні і плавні стилі. Вашій увазі представлені найактуальніші стилі для татуювання знака зодіаку Риби.

По-перше, це стиль акварель. В порівнянні з іншими стилями татуювання, акварель вважається досить молодим і новим. Зовні він нагадує малюнки на папері фарбами. Тут поєднуються такі характеристики, як ніжність, яскравість, відкритість, жіночність. Тут не можна знайти різких штрихів, кутів, переходів кольору. Саме цей стиль зможе найкращим чином підкреслити всі властиві знаку Риби якості і характеристики.

Стиль тату орієнтал також вдало може підкреслити цей знак. Спочатку, він був популярний серед країн висхідного сонця. Але з ходом часу, популярність цього стилю дійшла і до наших країв. Японці в усі свої натільні малюнки намагалися закласти глибокий і мудрий сенс, значення. Також важливою складовою, звичайно ж були і є естетичні характеристики. Натільні малюнки завжди були яскравими, барвистими. Саме так і можна описати стиль татуювання Орієнтал. До того ж, знак риби у японців зустрічається досить часто в їх міфології, легендах. Тому відшукати варіант малюнка на тілі в цій тематиці не складе особливих труднощів. У їх уявленні, знак Риби має силу, здатність боротися з усіма неприємностями, проблемами на життєвому шляху. У японців всерйоз вірять, що такий малюнок на тілі здатний принести удачу та успіх своєму власникові у всіх його починаннях.

Ще один стиль тату-це лайнворк. Це також один з найсучасніших і нових стилів у світі. Особливістю стилю є те, що використовуються в малюнку прямі і вигнуті лінії. Варто відзначити, що штрихування в лайнворку практично немає. Тому татуювання в такому стилі будуть у своєму виконанні нагадувати мережива і візерунки. Такі малюнки зможуть підкреслити витонченість і крихкість свого володаря.