Зірка татуювання, пентаграма – значення татуювань.

Зірка татуювання, пентаграма - значення татуювань.Татуювання із зображенням зірки популярні як серед жінок, так і серед чоловіків. Варіантів тату цього символу існує безліч, але їх об’єднує старовина і потужна символіка. Зірка є одним з найдавніших символів, що існували в більшості культур і релігій. Стародавні шумери і вавилоняни вірили в те, що зірки керують долями людей, пов’язуючи кожну зірку з якимось божеством. Перси вважали, що зірки – це очі бога світла Мітри. Стародавні греки пов’язували зірки і сузір’я з різними міфами і давали їм імена давніх героїв. Для іудеїв зірка була символом приходу Месії – це трактування успадкувало і християнство.

Тату з зображенням зірки прийнято пов’язувати з везінням і процвітанням, перевагою, постійністю, лідерством, захистом і пильністю, а також прагненням до досягнення своєї мети. Зірка може грати роль провідника в житті, що допомагає знайти вихід з темряви. Крім того, зірка є символом здоров’я.

Татуювання з символом зірки має свої варіанти, яким притаманні свої нюанси трактування. Наприклад, шестикутна зірка, або Зірка Давида, символізує верховну владу Бога над нашим світом. Це зображення є древнім символом Ізраїльської держави, тому його часто можна побачити витатуйованим на тілі євреїв (хоча Тора і забороняє татуювання).

Тату падаюча зірка, або комета, символізує удачу і процвітання.

Особливе значення в усі часи надавали зображенню п’ятикутної зірки, або пентаграми. Стародавні греки пов’язували з нею вічну молодість, здоров’я і одухотвореність природи. В езотеричних науках зображення пентаграми наділяється властивістю захищати людину від злих сил, або, навпаки, стримувати укладених усередині цього символу злих духів. У християнстві цей символ асоціювався з п’ятьма ранами Христа. Крім того, пентаграма символізує людський мікрокосм, а в перевернутому вигляді – сили пекла.